کتاب صوتی صبح جادویی

بسیاری از مردم به کمتر از آنچه می‌خواهند یا لیاقتش را دارند بسنده می‌کنند، اما این توجیه خوبی نیست که شما نیز به کمتر از آنچه واقعاً می‌خواهید، قانع شوید. شما می توانید یکی از معدود افرادی باشید که بهترین زندگی از نظر آنچه می‌خواهند را تجربه می کنند؛ باشید مانند خوشبختی، پول، سلامتی، آزادی، موفقیت، عشق و… شما نیز می توانید همه اینها را بدست آورید. اگر میزان موفقیت، رضایتمندی یا دستیابی به اهداف در هر یک از جنبه های زندگی را بین یک تا ده درجه بندی کنیم، هر انسان مایل است به سطح ده برسد، این طور نیست؟
هیچ کس نیست که بگوید: مایلم در حوزه سلامت فقط به سطح هفت برسم، چون مایل نیستم کاملاً سالم و قوی باشم یا انرژی زیاد داشته باشم!
یا اینکه هرگز هیچ کس نمی گوید: من در حوزه روابط اجتماعی به سطح پنج قانع هستم، دوست دارم با اطرافیان و عزیزانم در جدال باشم، نیازی به دستیابی به خواسته هایم ندارم، اصولا مایل نیستم یکی از زوجینی باشم که شاد و خوشحال زندگی می کنم و سطح رضایتمندی ما از زندگی باعث حسادت و عصبانیت سایر زوج‌ها شده است!
در این کتاب توضیح خواهم داد که کسب سطح ده موفقیت در همه حیطه های زندگی نه تنها امکان پذیر است، بلکه ساده نیز هست. فقط کافی است به طور هدفمند مدتی از زمان هر روزه خود را به این امر اختصاص دهید تا در نهایت به سطح ده برسید؛ شما به فردی تبدیل می‌شود که قادر است سطح ده موفقیت در هر حیطه را خلق کرده، جذب کند، کسب کند و حفظ کند.
اگر بگویم همه این کارها فقط با یک گام کوچک شروع می‌شود که آن هم شیوه بیدار شدن از خواب است؛ چه خواهید گفت؟ در این خصوص، گام های ساده و کوچکی لازم است تا شما بتوانید به یک فرد موثر و خلاق در همه سطوح و حیطه های موفقیت تبدیل شوید و دقیقاً همان کسی باشید که در همه حیطه های زندگی انتظار دارید. هیجان زده شدید؟ اصلاً این حرف مرا باور کردید؟ احتمالا برخی از شما باور نکردید.
بسیاری از مردم خسته هستند، آنها مدت زمان زیادی را در طول روز تلاش می‌کنند تا زندگی و روابط خود را سروسامان دهند تا به جایی که مایل هستند برسند، اما باز هم موفق نشدند. همه شما را درک می کنم، چون من نیز در همان جایگاه بودم. من نیز به تدریج نکات مثبت و خوبی را آموختم تا بتوانم زندگی را تغییر دهم، اکنون دست خود را به سمت شما دراز کردم تا شما را نیز به این سو بکشانم. به این سو که زندگی در آن نه تنها خوب، بلکه به حدی خارق العاده است که فقط در خیال و رویا وجود دارد.

345 دقیقه

فایل صوتی

چالش سی روزه

صبح جادویی

19 فصل

کتاب صبح جادویی

نظرات افرادی که در چالش صبح جادویی شرکت کردند؛

حدود ده ماه از دستورات صبح جادویی پیروی کردم، از آن زمان تاکنون درآمدم حدودا دو برابر شده است. زندگی من شکل بهتری یافته و تاکنون به این اندازه قادر نبودم برای خانواده و دوستانم مفید باشم و خاطرات خوبی برایشان بسازم، لازم به توضیح نیست که من از طرفداران پروپاقرص این کتاب هستم!
‏مایک مک درموت، مدیر فروش ناحیه
   (دیویس،کالیفرنیا)  

با پیروی از دستورات کتاب صبح جادویی نه تنها احساس خوبی دارم، بلکه توانستم حدود ۱۰ کیلوگرم وزن کم کنم. اکنون خوشحال تر از همیشه، سازنده تر و سالم تر هستم. امروزه می توانم کارهای بیشتری در طول روز انجام دهم که قبلا حتی فکرش را نیز نمی کردم.                     

ویلیام هوگن، مدیر منطقه(گرشام، اورگون)

اکنون روز ۷۹ از صبح جادویی هستم. از زمان شروع این استراتژی حتی یک روز نیز از آن غافل نشدم. صادقانه بگویم، اولین بار است که اجرای یک برنامه را شروع کردم و هنوز پس از گذشت چند روز یا هفته از آن پیروی می‌کنم. اکنون برای بیدار شدن در ساعات اولیه روز اشتیاق دارم. خارق‌العاده است! کتاب صبح جادویی، زندگی مرا به شدت تغییر داده است.
 ملانی دپن، کارآفرین (سلینسگرو؛ پنسیلوانیا)

من عاشق کتاب هستم. کتاب هایی که خریداری میکردم را هیچ وقت تا پایان نمی خواندم، ولی این بار به خودم قول داده ام که تمام کتاب هایی که خریداری کرده ام را تا پایان بخوانم.

یکی از آرزوهایم این است که؛ کتابخانه ای  پر از کتاب هایی که دوست شان دارم را داشته باشم و آرزوی دیگرم این است که؛ کتاب صوتی تولید کنم. من به آرزوهایم قول رسیدن داده ام و برای رسیدن به آرزوهایم تلاش خواهم کرد.